Kontaktujte mě

HoláPravda.cz, konzultace - mentorink, Masáže

Rádi by jste si domluvili pomocnou terapii a účastnili se konzultace "Průvodcenebo si rezervovali Masáž k vám domů? Napište mi a rád Vám pomohu.

Nejde o psychoanalýzu ani rozbor vaší osobnosti, nejsem psycholog, psychiatr ani lékař, pracuji s vědomou a pozitivní myslí, která má reálné základy. Nejsou zde žádné atributy náboženství. Veškerá sezení probíhají v absolutní diskrétností a otevřeností. Jsem si vědom toho, že některá témata jsou velice bolestivá a proto je důvěra, upřímné a pravdivé sdílení, které léčí, pomáhá, uvolňuje emoční bloky a dovoluje opětovnému proudění energií, což způsobuje radost ze života a nový náhled na svět, základem této terapie. Každý jedinec, stejně tak jako váš příběh je jedinečný a stejným způsobem k vám přistupuji. Stav člověka je na úrovni mysli, těla a duše, to jsou tři roviny bytí, které tvoří celek a na něj se zaměřuji. Ukazuji lidem pravou podstatu života a že štěstí je zde pro všechny a čeká i na vás.

Základem konzultace "Průvodce" je láska, pravda a přijetí sama sebe takové jací jste. Neuslyšíte zde lež, která vám bude hladit vaše ego, ale uslyšíte s láskou a přijetím holou pravdu. Máte dost kuráže se vydat touto cestou a změnit svůj život? Věřte, že více bolesti a utrpení, které jste v životě již zažili a zažíváte už není potřeba. 

Ukážu Vám cestu, jak se zbavit traumat a strachu pomocí konzultace, napište si o konzultaci, která Vám pomůže nastartovat Váš život.

Konzultace lze provádět osobně, telefonicky nebo skype hovorem v předem dohodnutém termínu. 

Masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie, skupiny i jednotlivce.  

Michal Slončík
Michal Slončík

Michal Slončík

Facebook

https://www.facebook.com/MichalSloncikBlog

E-mail

michal@holapravda.cz

Webové stránky

www.michalsloncik.cz

Mobil

+420 604 820 423 (9:00 - 17:00) , v nepřítomnosti můžete zaslat SMS

Skype

MichalSloncik

Vyplňte e-mail a získejte zdarma 15 principů štěstí, které fungují!

15 kroků na cestě za šťastným životem