Neberte léky, které vás ničí!

Lék na deprese bez léku, který vás pouze umrtví!

Deprese je strach.

Žijte život bez drog!

Podle statistik až šest set tisíc lidí v České republice užívá antidepresiva na potlačení strachu, protože se s tímto pocitem necítí dobře. Co však způsobují tyto léky? Pouze potlačují a tlumí pocit strachu, ale nezbavují vás ho, ba naopak. Systém vás nutí být pod léky, abyste fungovali pro společnost. Prospívá to ekonomice, živí to lékaře a instituce vyrábějící léky a vás to ničí.

Antidepresiva způsobují umělý pocit, že je vše v pořádku. Vytváří jakousi zeď, za níž se cítíte v bezpečí, bariéru vůči lidem a okolí. Tato uměle budovaná zeď způsobuje další důsledky, například tlumí vaše skutečné emoce a prožívání. Uměle vás udržuje v iluzi, že jste se zbavili strachu. Tento strach však přitom pouze posouváte kupředu a berete si jej s sebou jako část svého těla. Prostřednictvím léků je vaše tělo neustále zásobováno chemickou látkou, na které se nevědomě stáváte závislý. Tato látka tlumí váš pocit strachu. Co se však stane, když ji nemáte? Váš stav se zhorší a pocit strachu je ještě větší, než jste měli. Už se nebojíte jen svého strachu, ale i toho, že nebudete mít léky na jeho zahnání a z jednoho strachu se stávají dva.

Důležité je se zbavit strachu a zároveň vypustit léky z vašeho života. Pak se stanete svobodnými, nebudete závislí. Očistíte tělo a nebudete do sebe vědomě ládovat chemii, která se v těle obtížně rozkládá a způsobuje další onemocnění. Získáte navíc duševní sílu, protože strach je pouze stav mysli, s kterým se dá pracovat.

Strach už neovládne vás, vy ovládnete jeho, až se objeví.   

Je vědecky dokázáno, že patnáctiminutová procházka v přírodě nahradí jednu tabletku antidepresiv. Ale proč by se ordinovala, když je zdarma a dostupná všem? To je další problém společnosti, která si myslí, že když za něco platí, je to lepší. Uvědomme si, že i lékař je zajatec systému. Je odkázán na šíření léků, protože jinak by celý systém zkolaboval. Léky jsou největším businessem na světě.

Uvědomte si, co do vašeho těla vkládáte. Je to vaše tělo, slouží vám. Mladí lidé jsou často na antidepresivech, a to jen proto, že se stali otroky systému, společnosti, rodin, nátlaků na výkon. Zbavme se strachu a nebudeme potřebovat léky. Díky antidepresivům se dostáváme do větších strachů, protože si nedokážeme představit, co bychom dělali bez nich a jsme v začarovaném kruhu.

Cesta ven je. Uvědomte si, že deprese je strach z něčeho, nebo z někoho, s vámi ale nemá nic společného. Pokud si to uvědomíte, váš strach a tím i deprese zmizí.

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

S láskou Michal

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *