Meditace Tan-Cem

Chcete se stát bezstarostným dítětem v dospělém těle, který má radost ze života?

Toužíte v sobě probudit  své vnitřní dítě, které si chce občas hrát, chce být spontánní, být milováno a v kontaktu s vlastními emocemi. Vyzkoušejte meditaci Tan-Cem. 

Tato forma meditace je určena všem, kteří se nedokáží soustředit na klasickou meditaci, Meditace Tan-Cem vede k uvolnění těla a mysli v 6ti fázích - inspirováných pohyby dětí, které se velice přirozeně a snadno dostávají do transu a stavu radosti. Tento stav máme všichni v sobě, pouze jsme jej v naší zrychlené konzumní společnosti, která dává důraz na výkon, potlačili a přestali jsme se zajímat o naší radost a vlastní uvolnění.

Je to kombinace pohybů, které děti používají k uvolnění jejich těla a mysli, a totéž umožňuje i dospělým Pokud postupujete meditací plně a vědomě, vaše mysl bude ve fázi nečinnosti a klidu, propojíte se s vaší podstatou, vstoupíte do kouzelné zahrady radosti. Začnete vnímat své tělo skrze pohyb, dotek a hudbu.

"Zdravé uvolnění těla, duše a mysli!"

6. fází Meditace Tan-Cem:

 • 1.fáze - třesení

  Tato fáze je tělesné uvolnění od stresových vjemů, které na člověka působí.
 • 2.fáze - pohyb těla do rytmu

  Uvědomění si vlastního těla a vnímání hudby.
 • 3.fáze - smyslové vnímání hudby (contemporary)

  Slyšíme více než vidíme a proto je tento smysl velice rozmanitý a pestrý.
 • 4.fáze - zpomalení rytmu těla do hudby

  Zpomalení, někdy i zastavení je stav, kdy si uvědomujeme sami sebe a to je velice důležitá část této meditace, která nezahrnuje myšlení, ale pozorování.
 • 5.fáze - točení

  Tento jev je přirovnáván k transu a děti jej velice často aplikují ve svém každodenním životě.
 • 6.fáze - relaxace těla, uvolnění

  Cílené uvolnění těla je po jakémkoli pohybovém vypětí důležitou součástí.

Začněte ŽÍT - NE přežívat!

Pokud postupujete meditací plně a vědomě, vaše mysl bude ve fázi nečinnosti a klidu, propojíte se s vaší podstatou, vstoupíte do kouzelné zahrady radosti. Začnete vnímat své tělo skrze pohyb, dotek a hudbu. 

Řízená Meditace Tan-Cem je vhodná na: ozdravné, retreat, jógové pobyty, semináře, individuální či skupinové lekce, užívá se jako terapie k uvolnění a propojení s tělem do kondičních studií, do školství. 

Vyplňte e-mail a získejte zdarma 15 principů štěstí, které fungují!

15 kroků na cestě za šťastným životem