Pokud chcete něco změnit, začněte dnes

Pokud chcete něco změnit, začněte dnes

Pokud na něco jen myslíme a nikdy to neuděláme, promarníme čas, který je nám dán, a život nám uteče mezi prsty.

Dělej věci, na které myslíš, TEĎ a ne zítra, za týden, za měsíc, protože pak už je nikdy neuděláš a zůstaneš ve stavu co kdyby, kdybych, mohlo to vypadat atd.

Pokud na někoho myslíš a chceš mu něco říci, řekni to teď, pokud myslíš, že chceš něco udělat, tak to udělej, pokud chceš někomu říci, mám tě rád, řekni to teď, pokud se chceš omluvit za chybu, kterou sis uvědomil, udělej to hned, (chybovat je lidské), protože lepší čas už nebude a nepřijde.

Lidé neustále čekají na něco, co se má stát, a ono se to nikdy nestane, pokud neuděláme akci a krok k tomu, aby se něco dělo.

Ženy i muži si stěžují na své partnery, na svou práci, na svůj život, ale změnu, která by jim přinesla štěstí a klid, se bojí provést, proč? Je snadnější si lhát a uchlácholit se tím, že v tom nejsem sám, než abych se podíval pravdě do očí a změnil se.

Je to takový výkřik do tmy, chvilkové povyražení, ale kde je radost ze života? Lidé čtou knížky, jsou to pomalu chodící knihovny, ale jejich životy jsou nenaplněné, plné bolesti a strachu a proč? Moudra, pravdy, které knihy skrývají, jsou zde pro všechny, aby ukázaly lidem, že vše, co se jim děje, už se někdy stalo a mohou se z toho poučit. Jít do akce, nebát se změny, to je klíč, který otevírá tajemné dveře do rajské zahrady. Stačí ten klíč vzít a otevřít, je to vše na vás.

Změna je život a není potřeba se jí bát.

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

S láskou Michal

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *