Proč se muži ozývají ženám hlavně v létě? 

Proč se muži ozývají ženám hlavně v létě? 

Je léto, slunce svítí a vše kvete, a to i v případě žen, které odhalují své křivky a ženskou krásu. V mužích to probouzí sexuální představy, které doprovází dobrá nálada ze sluníčka, z menšího počtu oblečení na sobě, z dovolené a z více času i odpočinku.

Jenže co bude muž dělat, pokud je zrovna sám? Ve dvou se toho dá dělat mnohem více. A hlavně jak uspokojí svou sexuální touhu, která je díky tomuto období na nejvyšší úrovni? Krátké sukně, tílka, které ženy nosí, a teplé počasí jsou pro muže velkou sexuální inspirací. To je důvod, proč jsou lidé v jižních zemích vášnivější po celý rok.

Stalo se vám někdy, že se vám muži (kamarádi, bývalí partneři, první lásky) dlouho neozvali a najednou o vás jeví zájem? Píšou vám esemesky, zprávy na facebook anebo volají? Celý rok si nevzpomenou a najednou to na ně přijde. Jsou zrovna sami a vy jste opačného pohlaví, tak proč to nezkusit? Muž se ukazuje, neustále se připomíná, zkouší, vystavuje své kvality, a pokud to žena dovolí a přijme jeho pozvání, může dojít k seznámení, schůzce i propojení.

Pokud žena nebude chtít, nikdy se nic nestane a muž se může postavit klidně i na hlavu. Rozhodnutí je vždy na ženě.

Když žena svolí a je nakloněná bližšímu setkání, další krok je na muži a jeho vědomí, jestli svolí, pokud není tím, kdo toto navázání iniciuje (například má partnerku, ženu, manželku). Rád bych upozornil ženy, že v létě se mohou stát terčem zvýšené aktivity mužů, a to ze stran kamarádů i expartnerů. Tato aktivita vychází z mužských sexuálních potřeb a může se stát jen krátkodobým letním románkem.

Jsme odpovědni za to, co prožíváme a žijeme, k tomu ať vedou naše činy.

Sex je nejsilnější lidskou potřebou a léto tomu napomáhá. Pokud budeme vnímat sexualitu jako hlubší prožitek, vyšší energii, bude pro nás sex stejně naplňující a vyživující po celý rok. Až se vám po dlouhé odmlce v létě ozve váš kamarád nebo expartner a zeptá se vás: “Jak se máš? Dlouho jsme se neviděli, mohli bychom někam vyrazit”. Víte už proč. Když mu odpovíte, že máte přítele, partnera, muže a jste šťastná, můžete se dočkat odpovědi: “Ty jsi pořád zadaná škoda. Ještě to spolu táhnete? Jaké to s ním je? Co tvůj partner?” S největší pravděpodobností to bude znamenat, že jeho zájem je čistě sexuální. Zkouší, kam až může zajít a co mu povolíte. Zároveň testuje vaší sílu.

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *