Proč většina žen nedosahuje orgasmu a muž se honí za svým cílem?

Proč většina žen nedosahuje orgasmus a muže to vůbec netrápí? 

Žena milování prožívá celým tělem, muž většinou pouze penisem. 

Žena se nedokáže uvolnit, když není propojená se svým tělem, když je ve stavu mysli, kdy přemýšlí, když je ve střehu, když se kontroluje, když je ve stresu, to znamená, že je v hlavě, nikoliv v těle. Její tělo není živé, je jako flák masa, který čeká, až se muž na něm vybije.

Aby se žena uvolnila a propojila se svým tělem, potřebuje muže cítit. Potřebuje se cítit v bezpečí, aby se mohla odevzdat. Myslíte si, že velký penis je zárukou spokojenosti? Myslíte si, že když muž běhá myslí všude po světě a není tam, kde má být, tak to partnerka nepozná? Já myslím, že pozná, a to je jeden z důvodů, proč žena nedosahuje orgasmu. Vám by bylo teplo, kdybyste se dívali v televizi na reklamu na plavky?

Když muž hledí pouze na své uspokojení, nevnímá ženu. Jde si za svým cílem. V tomto stavu se žena neuvolní a pak samozřejmě nemůže dosáhnout orgasmu. To si to raději udělá sama, ale to je na jiné téma.

Když žena po dobu své existence zažívá pouze animální sex, nikoliv prožitek, spojení s vyšší existencí a propojení srdcí, její pohlavní orgán se stává necitlivým, a to způsobuje emoční bloky, které se v ní uchovávají. Mohou to být zážitky z dětství i dospělosti. Nezpracované emoce, většinou negativní, se totiž ukládají do vagíny (jóni), kde zadržují životní energii. A díky tomu ženě mohou být nepříjemné i doteky, protože v ní spouští nepříjemné emoce, zážitky, události.

Aby žena dosáhla orgasmu, je potřeba víc než velký penis a pohodlná postel. Důležitou, ne-li tou nejdůležitější částí je stav muže, jeho přístup, vědomí, přítomnost, citlivost, pochopení, jeho vnímání zdravé sexuality. Pokud si je muž vědom své sexuality a není zaměřen na cíl, ale na cestu, na kterou se vydává prostřednictvím ženy, žena je pak schopna se mu plně oddat a zažívat stav plné blaženosti, extáze, která s bum bum přístupem nemá nic společného.

Žena je jako vstupní brána do posvátného chrámu, která vítá muže a umožňuje mu vstoupit na společnou cestu blaženosti. 

Jak to cítíte, ženy? A co na to, pánové, jak to máte? Když žena není v pohodě, nikdy orgasmu při sexu nedosáhne. Všimli jste si na sobě, že sexem pouze ventilujete určitý stav napětí? Je to pro vás pouze prostředek k uvolnění, který s prožitkem nemá nic společného. Tento způsob vás spíše vysiluje, než aby vás nabíjel. Většina lidí má vytvořenou iluzi o tom, co sex je, a tak jej praktikuje, s opravdovým sexem a jeho silnou stránkou se však nikdy nesetkala, a to je životní tragédie.

Chcete zažívat radost z milování? Rádi byste zažili sex v pravém smyslu slova? Pravda je taková, že většina lidí opravdový sex ještě a možná nikdy nezažijí, protože nevědí co to je a jak to vypadá. Konzultace pro páry, ženy i muže vám pomůže odhalit, proč tomu tak u vás není. Spolu nalezneme příčiny, které brání vašemu prožitku, naučím vás umění milovat.

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

S láskou Michal

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *