Sex není sport na uvolnění, ale?

Jak si užívat sex? 

Je jedno, jestli to nazveme sex, nebo milování… Pořád se jedná o propojení pohlavních orgánů a půjde o hlubší propojení skrze tělo, pokud si ho chceme užít.

Pokud si chceme sex opravdu užit, je potřeba si hrát a nebrat ho vážně. Když si hrajeme, užíváme si to, co děláme, a to ve všech aspektech života, sex nevyjímaje.

Nejde o to, abychom měli navrch nebo abychom museli dosáhnout orgasmu, ale o způsob komunikace mezi partnery. Vztah je krásným ukazatelem toho, jak to máte v posteli. Skutečný sex není o tom, že se uspokojíme, ale o hlubším propojení dvou bytostí na úrovni těla i ducha. Dřív mi také šlo jen o mě samého, netrvalo to dlouho, a to proto, že mi šlo o pouhé uvolnění se. Myslel jsem na sebe a ne na to, že jsme spolu, že jsme my a ne já. Tato komunikace je viditelná všude. Pokud vámi partner manipuluje, projeví se to v posteli. Pokud je partner v pohodě, jste v harmonii, žijete lehce a s humorem a při sexu se dokážete i zasmát. Když si dokážeme s partnerem hrát ve smyslu uvolněné zábavy bez tlaku (nemám na mysli různé pomůcky), dokážeme si hrát i ve vztahu.

Náš vztah pak dýchá a žijeme v láskyplném prostoru. Sex není bušení do pytle ani soutěž o to, kdo bude dřív anebo kdo koho dříve udělá.

Sex je posvátná událost, společné sladění dvou osob opačného pohlaví.

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *