Jakého muže si vybírá silná žena?

Jaký chlap si troufne oslovit silnou ženu? 

Jsou dva druhy mužů, kteří se odváží oslovit silnou ženu, a to bohatí, kteří si myslí, že si za peníze koupí vše, nebo silní muži, kteří mohou stát samostatně i bez ženy. 

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Láska je pouze tehdy, když přijímáte druhého, jaký je.-3

Pro bohatého muže je žena pouze ozdobou do společnosti a další majetek do sbírky. Pro silného muže je žena darem, vnímá její moudrost a kvality.
Tipnete si, s kterým mužem silná žena většinou skončí? Správně, je to ten bohatý. Tento model muže je obchodník, dokáže se přetvařovat tak dlouho, než dosáhne, po čem touží. Jde za svým cílem a udělá pro něj vše. Takže, jestliže má žena nějaký vysněný model, on jí tento model na určitou dobu vytvoří. Jestliže má žena nějaké přání, sen, on jí ho splní. Bude hrát tak dlouho, dokud ji nedostane. A jelikož je žena nádherná pohádková bytost plná citů, emocí a představ, muži, který jí představy naplní, se odevzdá. Chvíli se žena cítí ve stavu euforie a vnímá, že se její sny plní. Princ na bílém koni přijel, získala ideálního partnera na celý život. Nechá se unášet, ale brzy zjistí, že to byl záměr a že se stala majetkem, který teď plní očekávání muže. Stane se otrokem proti své vlastní vůli. Sen se rozplyne. Žena to většinou pozná brzy, protože má skvělou intuici, ale nechce tomu věřit, a tak v tomto stavu dokáže vytrvat dlouho. Zůstává, protože se její sen splnil a nemůže uvěřit tomu, že je to teď jinak. Namlouvá si, že se to zase změní, přitom sama dobře ví, že skočila na lep pozlátku. Pak teprve zjistí, že tento muž jde pouze za svým cílem a když už cíle dosáhl, hledá další, aby uspokojil své ego. Nikdy nebude spokojen, ať už má sebekrásnější a inteligentní ženu, protože ji nevnímá jako rovnocennou bytost, která mu do života přináší dary, ale jako objekt na prezentaci a chvilkové potěšení.

Bohatý muž s vysokým egem si ženu kupuje, jako kus majetku. 

A teď druhý typ muže, který bude silné ženy zajímat, protože se jich nebude bát. Tento muž si je vědom své síly i hodnoty, má zájem, ale neusiluje. Prokazuje své sympatie, ale nepodbízí se, neuplácí. Bere ženu s respektem a s láskou jí dává prostor a svobodu. Nepřetvařuje se, je sám sebou a je si vědomý toho, že může, ale nemusí. Takový muž opětuje ženě ryzí lásku a neočekává nic zpět. Neusiluje o výhru, protože pro něj žena není trofej, ale darem do života. Nepotřebuje ženu, aby nějak vypadal. Dokáže se o sebe postarat sám, jednoduše ji chce a dokáže ji milovat celou svou bytostí.

Silný muž ženu nepotřebuje, přirozeně ji chce. 

Třetí možností je silný a bohatý muž, kterého vás naučím poznat prostřednictvím osobních konzultací.

Ovšem v dnešní době často ve výběru nezáleží na muži. Často si žena vybírá muže. Je tomu tak vlastně vždy, ale v tomto případě si ho doslova urve. Je jí jedno z jakých je řad a vypovídá to o zoufalství a stavu, ve kterém se žena nachází. Většinou jsou to povrchní potřeby, které si chce uspokojit. Ženy mají přirozenou moc a ví, jak muže zaujmout, pokud jsou ve své energii. V opačném případě mohou dělat, co chtějí, a nebude to přitažlivé a ani nejnovější model šatů tomu nepomůže. Osloví opět jen ty zoufalé muže, o které jim nejde. Takže model, kdy si ona urve, doslova uloví muže, má pouze krátkodobý efekt.

Není však zlé, když žena ukáže muži svou náklonnost a podělí se s ním o přízeň. My muži ženám do hlavy nevidíme a vždy je to pro nás krásná známka oboustranných sympatií. Společenský mýtus o tom, kdo, jak a koho má oslovovat a co se má a nemá je úplně mimo. Pokud jste sami sebou, plně vnímáte, co se děje, nepotřebujete žádné rady ani typy, protože vše vychází ze situace, ve které se nacházíte. Teď jste si možná udělali malý přehled o tom, jaký muž je schopen oslovit silnou ženu, ale vždy je jen na ženě, jestli chce být svobodnou, krásnou, rostoucí květinou, které je muž oporou, nebo pouze majetkem ve vězení se spoustou hraček.

Volba je vždy na vás. Nikdo nemůže za to, s kým jste, pouze vy sami. 

Kterého muže byste si vybrala? Muž je ten, který se nabízí, a žena ta, která přijímá. Stará známá věta říká, není všechno zlato, co se třpytí.

Opravdové bohatství člověka je uvnitř. Pokud jej váš partner vidí, je to dar, kterého si váží a pečuje o něj s láskou a vděkem.

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

V lásce Michal

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *