Jak vnímá muž menstruaci ženy?

Jak vnímá chlap menstruaci ženy?

Muži a jejich vztah k menstruaci ženy. 

Takto to bohužel vnímá většina mužů. Není to lehké, říká přítel. Moje žena je na mně při menstruaci velice ostrá, štěká, z ničeho nic nadává, nic nechce dělat, je u nás bordel a tak dále. Jsem napjatý a nemůžeme mít sex. To je to, co většina mužů opravdu říká.

Nepřijali tuto fázi ženy, neumí ji pochopit a možná se ani nesnaží. Nepochopili, že ženy procházejí přirozenou proměnou, která je jejich krásou. Ano, žena v této fázi má prudké výkyvy nálad a chování, ale patří to k ní. Je to její součást a muž by měl vědět, jak s tím naložit. Pokud se to muž naučí a bude si vědom této fáze stejně tak jako žena, jelikož většina žen díky antikoncepci své přirozené fáze hormonálně srovnává a utlumuje, pochopí své potřeby a podle toho se zařídí. Láskyplně muž přijme všechny proměny své ženy, protože chápe, že jsou její součástí.

Halo chlape, menstruace je součástí ženy, nelze to od sebe oddělit!

Když muž ví, že je žena ve fázi menstruace, věnuje jí pozornost. Nechá ji odpočinout, pomůže jí v domácnosti, řekne jí, že je vše v pořádku, a i přesto, že se ona sama necítí dobře, jí to sluší a je pro něj krásnou. Když žena řekne, že nikam nechce, tak ji nenutí, když chce odpočívat, dá jí prostor. Pokud to muž dokáže, uvidí, jak si jej za to žena bude vážit a milovat ho i přesto, že na něj třeba zařve. V této fázi má žena také skvělé vhledy a může být pro muže dobrým rádcem.

Většinový problém je, že ani žena, ani muž si těchto proměn a fází nejsou vědomi. Ženy díky antikoncepci, kterou berou už od puberty, potlačily svou přirozenost, a tak tyto výkyvy nejsou tak jasné. To bývá problém, když žena antikoncepci vysadí. Najednou se jí tyto fáze projeví a ona neví, co se děje, a její okolí, partner také ne. Antikoncepce v ženě potlačuje její emoční složku, která je právě tou krásou, sexualitou, kterou žena má.

Buďme si vědomi těchto fází ženy a respektujme je, jelikož jsou její přirozeností a krásou.

Když se budete umět naladit, je to nádhera a harmonie pro všechny. Umět milovat ve všech fázích je dar. 

Pokud máte zájem o konzultaci či program online průvodce kontaktujte mne zde.

V lásce Michal

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *